33uH induktor ALP 0612 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

33uH induktor Feature & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne shpik induktor axialduke pasur parasysh tendencat e tregut dhe zgjedhje të veçanta rendit tonë customers.In për të përmbushur pritjet e patronët, ynë induktor është gjithashtu në dispozicion në forma të ndryshme dhe madhësive.

  33uH induktor  Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  1000uh 300mA boshtor induktor

  1000uh 300mA boshtor induktor

  boshtor hts plumb induktor

  induktor boshtor plumb

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 0613

  Related Question

  What is the role of inductor?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!