Gëlltitet Tregtisë ALP 410 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Gëlltitet Tregtisë Klasi & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Në mënyrë që të përmbushë pritjet e patronët, ynë induktor është gjithashtu në dispozicion në forma të ndryshme dhe madhësive. 

  Gëlltitet Tregtisë  Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  1000uh induktor boshtor

  1000uh induktor boshtor

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 0511

  Related Question

  What is the role of induktor ?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!