FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni kompani apo prodhuesi tregtare?

Ne jemi fabrikë.

Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

Në përgjithësi ajo është 5-10 ditë nëse mallrat janë në magazinë, ose ajo është 15-20 ditë pas ju qëllim, nëse mallrat nuk janë në magazinë, ajo është sipas sasisë.

Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Juaj induktancë magnetlc gome është më e mirë?

Po, gome induktancë magnetike është thelbi ferrite magnetike, një spirale rreth, pasi veshja një shtresë e zam, të ketë efekt të mirë mbrojtjen, kjo nuk është e lehtë për të prodhuar zhurmë.

A ju provoni të gjitha të mirat tuaja para lindjes?

Po, ne kemi 100 testin% para dorëzimit.

Sa prodhimin e SMT induktancë mund të arrijë?

Ne mund të arrijnë 200000 në 300000.

Si mund të bëni biznesin tonë afatgjatë dhe marrëdhënie të mira?

1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar klientët tanë të përfitojnë.

2. Ne respektojmë çdo konsumatori si mikut tonë dhe ne sinqerisht bëjnë biznes dhe të bëjë miq me ta, nuk ka rëndësi se ku ata vijnë nga.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!