47uH induktor ALP 512 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

47uH induktor Feature & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ynë induktor ka dimension të saktë, qëndrueshmëri, tregon performancë të lartë dhe është e lehtë për t'u përdorur. Në mënyrë që të përmbushë pritjet e patronët, ynë induktor është gjithashtu në dispozicion në forma të ndryshme dhe madhësive.

  47uH induktor  Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  2uh induktor boshtor

  2uh induktor boshtor

  2.5mh induktor aksiale

  2.5mh induktor aksiale

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 0515

  Related Question

  What is the role of inductor?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!