induktor Fuqia SMD -SGH | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

SMD tipar induktor Power & karakteristike:

◆ ang Small induktor shumë e hollë

◆ ajo correrponds të rrymës së lartë

◆ thjeshtë dhe magenetic epoxy mbrojtura ndërtimi

◆ superstrukturë e ndikimit-rezistente vjeshtë


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  SMD  induktor pushtettipar & karakteristik:

  ◆ ang Small induktor shumë e hollë

  ◆ ajo correrponds të rrymës së lartë

  ◆ thjeshtë dhe magenetic epoxy mbrojtura ndërtimi

  ◆ superstrukturë e ndikimit-rezistente vjeshtë

  Induktor aplikimit të energjisë:

  ◆ të vogël DC / DC Converter (telefon celular, HDD, DVC, DSC, PDA, LCD, Display TRC)

  tabelë Madhësia smd induktor

  Numri pjesë  A (mm) B (mm) C (mm)

  Max

  SGH3010 3.0 ± 0.1 3.0 ± 0.1 1.0max   
  SGH3015 3.0 ± 0.1 3.0 ± 0.1 1.5max   
  SGH6045 6.0 ± 0.2 6.0 ± 0.2 4.5max   
  SGH8040 8.0 ± 0.2 8.0 ± 0.2 4.2max (0R9-6R8)
  4.0max (100-101)
     
  Specifikimet Tabela
  Numri pjesë  Induktancë L0 (uh) IDC (A)
  rënie: 35%
  DCR (mΩ) typ. @ 25 ℃  
  SGH3010 1-47 0,235-1,4 65-2050  
  SGH3015 1-100 0,27-2,1 30-2920  
  SGH6045 1-100 0,7-4,2 14-500  
  SGH8040 0R9-100 1,0-7,8 6-290  

  induktor SMD

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  images:

  induktor lartë e tanishme

  10uh induktor smd 

  shumështresor mbrojtura ferrite induktor chip

  induktor smd 4r7

   

  Fuqia frekuencë të lartë induktor

  induktor SMD 331


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!