Choke elektrike ALP 0613 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Choke Feature Electrical & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ynë induktor ka dimension të saktë, qëndrueshmëri, tregon performancë të lartë dhe është e lehtë për t'u përdorur.

  Choke elektrike  Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  100 uh 1ω përmes vrimë boshtor induktor

  100 uh 1ω përmes vrimë induktor axial

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 0306

  Related Question

  What is the role of inductor?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!