induktor toroidal -TCR6826-101K | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Toroidal induktorët veti

◆ dobishme në një shumëllojshmëri të gjerë të konvertimit të energjisë dhe linja filtër aplikimet.

◆ plagë në hekur Toroids materiale pluhur.

◆ Kosto-efektive të projektimit.

◆ Low plagë dorë vëllimit të vëllimit të lartë makinë automatike plagë. ◆ 130 ℃ ose 155 ℃ UEW-NY tel. lartë mbushje aktuale.

◆ të veshura me llak.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Toroidal induktorët veti

  ◆ dobishme në një shumëllojshmëri të gjerë të konvertimit të energjisë dhe linja filtër aplikimet.

  ◆ plagë në hekur Toroids materiale pluhur.

  ◆ Kosto-efektive të projektimit.

  ◆ Low plagë dorë vëllimit të vëllimit të lartë makinë automatike plagë. ◆ 130 ℃ ose 155 ℃ UEW-NY tel. lartë mbushje aktuale.

  ◆ të veshura me llak.

  Toroidal aplikimi induktor

  ◆ Furnizimet me energji.

  ◆ qarqeve kalimi.

  ◆ SCR dhe Kontrollet Triac.

  ◆ Output gëlltitet.

  ◆ filtra të tjera.

  vërejtje:

  1.Tolerance (J: 5%, K: 10%, L: 15%, M: 20%)

  Specifikimet 2.Konsumatori-së janë të mirëseardhura.

  Torusit ferrite core induktor lartë

  Torusit ferrite core induktor lartë

  Toroid induktor choke

  Toroid induktor choke


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!