induktor radiale 1mh RLP0913W3R-6.5MH-E | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

induktor Radial 1mh tipar & karakteristik:

★ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

★ relativisht i madh vlerësuarat aktuale.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Radial induktor 1mh tipar & karakteristik:

  ★ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ★ relativisht i madh vlerësuarat aktuale.

  Radial çojë induktor  aplikimit:

  ★ Furnizimet me energji, converters DC-DC.

  ★ TV, VTR, kompjutera.

  ★ peripheras kompjuterike.

  ★ fikse, ajri-kushtet

  ★ Faqja pajisje elektrike.

  ★ lodra elektronike dhe lojra

  Specifikimet radiale induktor

  SGN Lloji Fuqia induktor

  induktor radial

  simbol A B C D E F1 / F2 G W (S) (F)
  标注
  PERMASAT 9.5 14 11 11 18 3 10.5 Φ0.60 START FINISH
  RL0913W3 MAX MAX ± 2.0 ± 2.0 ± 2.0 ± 0.3 MAX ± 0.05 起 线 收 线
  simbol A B C / D E F1 F2 W G (S) (F)
  标注
  PERMASAT 8.5 12.5 10 15 3 2.5 Φ0.50 9 START FINISH
  Specifikimet Tabela
  Numri pjesë  L0 induktancë (MSH) DCR (mΩ) typ. @ 25 ℃   
      L1-2 L1-3 R1-2 R1-3   
  RL0913W3 6.5 ± 10% 60 ± 10% 20.0MAX 60.0MAX   

  vërejtje:

  Specifikimet e konsumatorit janë të mirëseardhura.

  images radiale induktor

  pin plumbi radial induktor

  pin plumbi radial induktor

  radiale 250 induktor mh

  radiale 250 induktor mh

  induktor radial

  induktor radial


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!