100uH induktor ALP 408 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

100uh induktor Feature & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ofruar ynë Axial induktor për klientët tanë. Ky induktor is available in different capacities.It has compact design and is used in power applications. We are offering this induktor at reasonable price.

  100uH induktor Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  86uh aksiale induktor plumbi

  86uh aksiale induktor plumbi

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 410


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!