Asfiksim spirale induktor Alp 0511 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Axial induktor Feature & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ne jemi të angazhuar në ofrimin e një gamë të gjerë të cilësisë së lartë induktor .

  Axial induktor Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial induktor Image

  boshtor RF asfiksim spirale induktor

  boshtor RF asfiksim spirale induktor

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 512

  Related Question

  What is the role of induktor ?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!