Rreth nesh

Rreth nesh

Getwell Elektronikë (Huizhou) Co, Ltd, është një Sino-së jashtme të përbashkët të ndërmarrjeve, u themelua në vitin 2004. Ne jemi duke na prezantuar si një nga prodhuesit më të mirë profesional induktor në Kinë, e cila e specializuar në prodhim induktor kit, SMD induktor, Torusit spirale, Radial induktor Lead dhe Transformer High Frequency. Prodhimet tona janë të aplikuar gjerësisht në pushtet të konsumit, ndriçim, komunikimit, orkestrim, mjekësore, të sigurisë dhe energji të reja, fotovoltaike akuzuar grumbull, automobilave elektronike dhe fusha të tjera.

prodhimit induktor

Aktualisht, Getwell Electronics ka 200 të punësuar, duke përfshirë 20 inxhinierë përvojë të pasur, si dhe 12.000 metra katror të sipërfaqes moderne fabrikës. Me 14 vjet e teknologjisë profesionale të prodhimit dhe përvojën e menaxhimit. Kompania jonë ka sistem të përsosur të menaxhimit, si dhe më shumë se dhjetë vjet profesionale teknologjinë e prodhimit induktancë, personel profesional dhe teknik, pajisje të plotë të prodhimit dhe instrument testimit, të tilla si makinë automatike gjilpërë, makinë automatike pin, makinë automatike nënshkrimin, dhe kështu me radhë.

Me punën e qëndrueshme dhe të çmimeve konkurruese, produktet tona shesin edhe në të gjithë botën, dhe fabrika jonë kanë importit dhe eksportit të pavarur dhe të drejtat, kjo mund të na ndihmojë të vijnë për bashkëpunim më të mirë me klientët. Tani kompania jonë ka zhvilluar në një ndërmarrje të mekanizuar, i automatizuar dhe inteligjente në shkallë të gjerë të prodhimit.

elektronike Getwell janë gjithmonë të gatshëm për të siguruar konsumatorët me produktet më të mira dhe shërbime. Ne sinqerisht shohim përpara për të krijuar bashkëpunim afatgjatë të biznesit me ju dhe për të krijuar një situatë të favorshme.

Fabrika Video