Tregtisë radiale asfiksim -FCR spirale 0520 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

tipar Radial Choke Tregtisë & ​​karakteristike:

◆ dizajn kosto të ulët.

◆ Tregtisë për qëllime të përgjithshme.

◆ Përdorimi cores ferrite.

◆ High mbushje aktuale.

◆ tinplated çon.

◆ veshura me llak.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  tipar Radial Choke Tregtisë & ​​karakteristike:

  ◆ dizajn kosto të ulët.

  ◆ Tregtisë për qëllime të përgjithshme.

  ◆ Përdorimi cores ferrite.

  ◆ High mbushje aktuale.

  ◆ tinplated çon.

  ◆ veshura me llak.

  Aplikimi Radial Choke induktor:

  ◆ Furnizimet me energji.

  ◆ amplifiers pushtet.

  ◆ filtra zhurmës për switching rregullatorët.

  ◆ SCR dhe qarqeve Triac.

  ◆ Output gëlltitet.

  ◆ filtra të tjera.

  Radial type induktor

  Pjesa No. Induktiviteti @ 1kHz (uh) DC Rezistenca (Q) max Vlerësuarat aktuale (A) (Max) AMAX (mm) B + 1.0 (mm)
  FCR 0520-100K 10 + 10% 0.04 2.65 8 6.95
  FCR 0520-120K 12 + 10% 0,044 2.26 6.8
  FCR 0520-150K 15 + 10% 0,06 1.9 6.65
  FCR 0520-180K 18 + 10% 0.08 1.57 7.5 6.5
  FCR 0520-220K 22 + 10% 0,1 1.27 6.35
  FCR 0520-270K 27 + 10% 0.15 1 6.2

  Radial Choke Tregtisë Përmasat (Njësia: mm)

  përmasat

  vërejtje:

  1.Tolerance (J: 5%, K: 10%, L: 15%, M: 20%)

  Specifikimet 2.Konsumatori-së janë të mirëseardhura.

  Radial induktorimages:

  induktorët kryesore ferrite shufra

  induktorët kryesore ferrite shufra

  induktor vertikale rod

  induktor vertikale rod

  spirale ferrite bar

  spirale ferrite bar

  induktor spirale

  induktor spirale


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!