Induktor 22uH ALP 0515 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Induktor 22uH Feature & Karakteristike:

◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ofruar ynë Axial induktor për klientët tanë. Ky induktor është në dispozicion në kapacitete të ndryshme.

  Induktor 22uH  Feature & Karakteristike:

  ◆ përmbajnë frekuencë të lartë ferrite

  ◆ vlerësuarat aktuale relativisht të mëdha

  Axial induktor Përdor

  ◆ Furnizimet me energji, converters DC-DC

  ◆ TVs VTR kompjutera

  ◆ compters periferikësh

  ◆ telefona ajër-kushtet

  ◆ aplikim në shtëpi elektrike

  ◆ lodra elektronike dhe lojra

  vërejtje:

  Kërkimet e veçanta Përveç sa më sipër llojeve të zakonshme të përdorura mund të plotësohen në kërkesën tuaj.

  Axial Lead induktor Image

  2.5mh induktor aksiale

  2.5mh induktor aksiale

  2uh induktor boshtor

  2uh induktor boshtor

  Guess, ju do të jenë të interesuar në këto

  Induktor Axial ALP 0612

  Related Question

  What is the role of inductor?


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!