Sherbime

Kontrolli i cilësisë

Kompania jonë ka një sistem të përsosur të kontrollit të cilësisë, dhe kaloi ISO 9001: 2015 Sistemi i kontrollit të cilësisë certifikimit, të gjitha llojet e instrumenteve të testimit janë të plota, nga materialet e papërpunuara në fabrikë të dërgesës së produktit, çdo proces pas testimit të rreptë, produkt 100% inspektimit mund të dorëzohen për konsumatorët.

未 标题 -32
未 标题 -31
未 标题 -3

garanci

Prodhimet tona janë plotësisht pas shitjes për gjashtë muaj

11
22


WhatsApp Online Chat!