Filter transformator | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

tipar filter Transformer & karakteristike:

◆ gamë të gjerë frekuente (Frekuenca operativ: 0.1 ~ 20MHz).

◆ Përdorimi lartë pėrshkueshmėrisė MnZn ferrite, në zhurma me impedence Lartë.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  tipar filter Transformer & karakteristike:

  ◆ gamë të gjerë frekuente (Frekuenca operativ: 0.1 ~ 20MHz).

  ◆ Përdorimi lartë pėrshkueshmėrisė MnZn ferrite, në zhurma me impedence Lartë.

  filtëraplikimit transformatorit:

  ◆ sistemit të komunikimit

  ◆ Sistemi Internet

  ◆ Sistemi llogaritin

  ◆ aparat Medial dhe instrumentet

  ◆ pajisje OA; TV; akustikë

  ◆ kondicioner; të gjitha llojet e instrulments elektronike

  ◆ pajisje Aircraft dhe kështu me radhë

  vërejtje:

  1.H: Horizontral Lloji, V: vertikale Tipit.

  Specifikimet 2.Konsumatori-së janë të mirëseardhura.

  Transformer bazuar images filter:

  Filter transformator

  Filter transformator


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!