2 pin plumbi radial induktor RL 0608 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

2 pin radial çojë induktor tipar & karakteristik:

◆ Madhësia e vogla të tipit të çojë radiale.

◆ hapësirë ​​të vogël në rritje e nevojshme.

◆ karakteristika të shkëlqyera për të Lartë Q.

◆ Minimized vëllim shpërndarë kështu SRF lartë.

◆ speciale ndërtimi tela të çojë parandalon dështimet hapur qark.

◆ mbuluar me PVC menges ose UL tubit.

◆ Në dispozicion regjistruar për futje auto.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2 pin plumbi radial induktor funksion & karakteristike:

  ◆ Madhësia e vogla të tipit të çojë radiale.

  ◆ hapësirë ​​të vogël në rritje e nevojshme.

  ◆ karakteristika të shkëlqyera për të Lartë Q.

  ◆ Minimized vëllim shpërndarë kështu SRF lartë.

  ◆ speciale ndërtimi tela të çojë parandalon dështimet hapur qark.

  ◆ mbuluar me PVC menges ose UL tubit.

  ◆ Në dispozicion regjistruar për futje auto.

  Radial induktor aplikimit core:

  ◆ TV dhe pajisje audio.

  ◆ pajisjeve të telekomunikacionit.

  ◆ sinjalizon dhe sistemet e alarmit.

  ◆ furnizimin me energji switching.

  ◆ Systems kërkojnë Band dhe të lartë Q.

  ◆ filtra të tjera të zhurmës.

  Specifikimet radiale induktor

   lloj Induktancë (uh)   Q (min) Matja Frekuenca SRF Mhz (min) DCR Ω (max) DCI mA
  (max)
  RL0608-100K 10 ± 10% 25 2.52MHz 16.00 0.09 1300
  RL0608-120K 12 ± 10% 25 15.00 0.10 1100
  RL0608-150K 15 ± 10% 25 13.00 0.11 1050
  RL0608-180K 18 ± 10% 20 12.00 0.12 1000
  RL0608-220K 22 ± 10% 25 11.00 0.12 960
  RL0608-270K 27 ± 10% 25 10.00 0.17 920
  RL0608-330K 33 ± 10% 25 8.80 0,19 880
  RL0608-390K 39 ± 10% 20 8.40 0.22 860
  RL0608-470K 47 ± 10% 20 8.20 0.23 830
  RL0608-560K 56 ± 10% 20 7.90 0.29 810
  RL0608-680K 68 ± 10% 20 7.00 0.37 750
  RL0608-820K 82 ± 10% 20 6.50 0.39 740
  RL0608-101K 100 ± 10% 30 796MHz 5.70 0.44 710
  RL0608-121K 120 ± 10% 30 5.20 0.64 680
  RL0608-151K 150 ± 10% 35 4.70 0.73 600
  RL0608-181K 180 ± 10% 35 4.20 0.82 540
  RL0608-221K 220 ± 10% 35 3.70 0.92 450
  RL0608-271K 270 ± 10% 30 3.50 1.3 420
  RL0608-331K 330 ± 10% 40 3.20 1.5 400
  RL0608-391K 390 ± 10% 25 2.90 1.8 370
  RL0608-471K 470 ± 10% 35 2.40 2.3 340
  RL0608-561K 560 ± 10% 35 2.20 3.0 280
  RL0608-681K 680 ± 10% 45 2.00 3.25 250
  RL0608-821K 820 ± 10% 40 1.60 4.16 230
  RL0608-102K 1000 ± 10% 80 252KHz 1.50 4.55 210
  RL0608-122K 1200 ± 10% 80 1.40 5.20 200
  RL0608-152K 1500 ± 10% 75 1.30 7.54 180
  RL0608-182K 1800 ± 10% 80 1.20 7.54 160
  RL0608-222K 2200 ± 10% 80 1.10 8.32 150
  RL0608-272K 2700 ± 10% 80 1.00 9.62 130
  RL0608-332K 3300 ± 10% 80 0.85 10.92 130
  RL0608-392K 3900 ± 10% 80 0.78 16.12 100
  RL0608-472K 4700 ± 10% 80 0.68 17,81 85
  RL0608-562K 5600 ± 10% 80 0.62 20.0 70
  RL0608-682K 6800 ± 10% 80 0.61 27.3 65
  RL0608-822K 8200 ± 10% 80 0.60 31.2 60
  RL0608-103K 10000 ± 10% 80 79.6KHz 0.48 39.0 58
  RL0608-123K 12000 ± 10% 80 0.44 42.9 56
  RL0608-153K 15000 ± 10% 70 0.35 65.0 53
  RL0608-183K 18000 ± 10% 75 0.30 72.8 50
  RL0608-223K 22000 ± 10% 80 0.28 82.6 46
  RL0608-273K 27000 ± 10% 80 0.25 95.4 42
  RL0608-333K 33000 ± 10% 70 0.23 135.2 38
  RL0608-393K 39000 ± 10% 70 0,20 154,7 37
  RL0608-473K 47000 ± 10% 70 0.16 172,9 35

  vërejtje:

  1.Tolerance (J: 5%, K: 10%, L: 15%, M: 20%)

  Specifikimet 2.Konsumatori-së janë të mirëseardhura.

  Radial images plumb induktor

  boshtor induktor vs radiale

  boshtor induktor vs radiale

  induktor radiale pushtet

  induktor radiale pushtet

  100 microhenry induktor radial

  100 microhenry induktor radial


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!