Tregtisë-RLBP pushtet Shield | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

Tregtisë pushtet Lloji Pin shfaqë & karakteristike:

★ Entrie dredha-dredha core është encapsulated në ngrohjes shriked UL tub ose mbrojtje magnetike.

★ Për të siguruar mbrojtje mekanike dhe mjedisore.

★ besueshmërinë thyer dhe të performancës.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pin type power Inductorstipar & karakteristik:

  ★ Entrie dredha-dredha core është encapsulated në ngrohjes shriked UL tub ose mbrojtje magnetike.

  ★ Për të siguruar mbrojtje mekanike dhe mjedisore.

  ★ besueshmërinë thyer dhe të performancës.

  Tregtisë Fuqia e aplikimit:

  ★ Për switching furnizimit me energji me besueshmëri të lartë.

  ★ Efikasiteti dhe mbushje.

  ★ pajisje OA asfiksim.

  ★ lartë rezistencë e plotë të ulët aktual.

  Mburojë Inductors pushtetimages

  105uh induktor radial

  105uh induktor radial

  Inductors pushtet pin

  Inductors motor pin

  mburojë Inductors pushtet

  mburojë Inductors pushtet

  pin plumbi radial induktor

  pin plumbi radial induktor


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!