Филтер трансформатор | ОЗДРАВИ

Краток опис:

Трансформатор филтер функција и карактеристики:

◆ Широк фреквентен опсег (Оперативни Фреквенција: 0.1 ~ 20MHz).

◆ Користете висока пропустливост MnZn феритни, на бучава со висока импеданса.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Трансформатор филтер функција и карактеристики:

  ◆ Широк фреквентен опсег (Оперативни Фреквенција: 0.1 ~ 20MHz).

  ◆ Користете висока пропустливост MnZn феритни, на бучава со висока импеданса.

  филтерапликација трансформатор:

  ◆ Комуникациски систем

  ◆ интернет систем

  ◆ Compute систем

  ◆ Медијален апарати и инструменти

  ◆ ОА опрема; ТЕЛЕВИЗИЈА; акустика

  ◆ уред воздух; сите видови на електроника instrulments

  ◆ опрема за воздухоплови и така натаму

  Напомена:

  1.H: Horizontral тип, V: вертикален тип.

  Спецификации 2.Customer се добредојдени.

  Трансформатор врз филтер слики:

  филтер трансформатор

  филтер transformer


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!