авто трансформатор | ОЗДРАВИ

Краток опис:

Авто трансформатор функција и карактеристики:

★ висока сигурност

★ добра стабилност

★ C-тип на структура на јадрото отвори

★ висока ефикасност

★ ниско ниво на бучава


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Авто трансформатор функција и карактеристики:

  ★ висока сигурност

  ★ добра стабилност

  ★ C-тип на структура на јадрото отвори

  ★ висока ефикасност

  ★ ниско ниво на бучава

  примена:

  ★ соларни PV инверторот

  Напомена:

  Спецификации на купувачи се добредојдени.

  авто трансформатор

  авто трансформатор


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!