Контактирајте не

Getwell електронски (Huizhou) копродукции, ООД

адреса

Yihe-Западна индустриска зона

Luoyang град, Boluo округот

Huizhou Сити, провинција Гуангдонг

Е-пошта

телефон

Телефон: +86 15976129184

Текс: +86 0752-6318122

Факс: +86 0752-6318199

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!