pin plumbi radial induktor RL 0912 | BEHU MIRE

Përshkrim i shkurtër:

★ tipar Pin radial çojë induktor & karakteristike:

◆ Madhësia e vogla të tipit të çojë radiale.

◆ hapësirë ​​të vogël në rritje e nevojshme.

◆ karakteristika të shkëlqyera për të Lartë Q.

◆ Minimized vëllim shpërndarë kështu SRF lartë.

◆ speciale ndërtimi tela të çojë parandalon dështimet hapur qark.

◆ mbuluar me PVC menges ose UL tubit.

◆ Në dispozicion regjistruar për futje auto.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Radial induktor s tipar & karakteristik:

  ◆ Madhësia e vogla të tipit të çojë radiale.

  ◆ hapësirë ​​të vogël në rritje e nevojshme.

  ◆ karakteristika të shkëlqyera për të Lartë Q.

  ◆ Minimized vëllim shpërndarë kështu SRF lartë.

  ◆ speciale ndërtimi tela të çojë parandalon dështimet hapur qark.

  ◆ mbuluar me PVC menges ose UL tubit.

  ◆ Në dispozicion regjistruar për futje auto.

  Radial inductor application:

  ◆ TV dhe pajisje audio.

  ◆ pajisjeve të telekomunikacionit.

  ◆ sinjalizon dhe sistemet e alarmit.

  ◆ furnizimin me energji switching.

  ◆ Systems kërkojnë Band dhe të lartë Q.

  ◆ filtra të tjera të zhurmës.

  Specifikimet radiale induktor

  lloj Induktancë (μH) Q (min) Matja Frekuenca SRF Mhz (min) DCR (Ω) (max) Vlerësuar me aktuale (mA) (Max)
  RP0912-100K 10 ± 10% 110 2.52MHz 24 0.040 2800
  RP0912-120K 12 ± 10% 110 18 0.040 2700
  RP0912-150K 15 ± 10% 110 11 0.050 2300
  RP0912-180K 18 ± 10% 90 8.4 0.060 2100
  RP0912-220K 22 ± 10% 90 9.2 0.070 2000
  RP0912-270K 27 ± 10% 90 7.1 0.100 1700
  RP0912-330K 33 ± 10% 90 7.1 0,120 1500
  RP0912-390K 39 ± 10% 80 6.9 0,120 1400
  RP0912-470K 47 ± 10% 70 6.0 0.130 1300
  RP0912-560K 56 ± 10% 70 5.7 0,140 1200
  RP0912-680K 68 ± 10% 60 5.4 0.150 1000
  RP0912-820K 82 ± 10% 50 4.6 0,160 900
  RP0912-101K 100 ± 10% 60 796KHz 4.0 0,25 700
  RP0912-121K 120 ± 10% 60 3.6 0.28 700
  RP0912-151K 150 ± 10% 55 3.1 0.32 700
  RP0912-181K 180 ± 10% 55 2.8 0.47 600
  RP0912-221K 220 ± 10% 55 2.5 0.53 500
  RP0912-271K 270 ± 10% 50 2.4 0,60 450
  RP0912-331K 330 ± 10% 50 2.0 0,85 400
  RP0912-391K 390 ± 10% 50 2.1 0,95 350
  RP0912-471K 470 ± 10% 40 1.9 1.10 350
  RP0912-561K 560 ± 10% 30 1.8 1.20 300
  RP0912-681K 680 ± 10% 30 1.7 1.30 250
  RP0912-821K 820 ± 10% 30 1.5 1.40 200
  RP0912-102K 1000 ± 10% 70 252KHz 1.1 2.00 200
  RP0912-122K 1200 ± 10% 70 1.0 2.30 180
  RP0912-152K 1500 ± 10% 70 1.0 2.90 150
  RP0912-182K 1800 ± 10% 70 0.9 3.30 120
  RP0912-222K 2200 ± 10% 70 0.7 4.50 110
  RP0912-272K 2700 ± 10% 70 0.7 5.50 90
  RP0912-332K 3300 ± 10% 60 0.6 5.70 80
  RP0912-392K 3900 ± 10% 60 0.6 6.50 80
  RP0912-472K 4700 ± 10% 60 0.6 7.20 60
  RP0912-562K 5600 ± 10% 60 0.5 9.50 50
  RP0912-682K 6800 ± 10% 60 0.5 11.00 50
  RP0912-822K 8200 ± 10% 50 0.4 13.00 50
  RP0912-103K 10000 ± 10% 120 79.6KHz 0.3 16.00 40
  RP0912-123K 12000 ± 10% 120 0.3 18.00 40
  RP0912-153K 15000 ± 10% 110 0.3 21.00 40
  RP0912-183K 18000 ± 10% 110 0.3 23.00 40
  RP0912-223K 22000 ± 10% 110 0.2 33.00 35
  RP0912-273K 27000 ± 10% 100 0.2 37.00 35
  RP0912-333K 33000 ± 10% 90 0.2 42.00 35
  RP0912-393K 39000 ± 10% 90 0.2 45.00 30
  RP0912-473K 47000 ± 10% 80 0.2 52.00 30

  vërejtje:

  1.Tolerance (J: 5%, K: 10%, L: 15%, M: 20%)

  Specifikimet 2.Konsumatori-së janë të mirëseardhura.

  Pin radial plumbi induktorimages

  2uh induktor radial

  2uh induktor radial

  induktor radiale plumb

  induktor radiale plumb

  induktor radial magnetike bërthamë spirale

  induktor radial magnetike bërthamë spirale

   


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Online Chat!