Sherbime

Kompania jonë ka sistem efikas të kontrollit të cilësisë, kapacitet të shpejtë ofrimit, të përsosur pas shitjes shërbimi!

Rreth nesh

Kompania jonë ka qenë në përputhje me filozofinë e "cilësisë së parë, konsumatorit të parë, risi teknike, përmirësimi i vazhdueshëm" të biznesit për të shërbyer klientëve tanë.

  • prodhues fikse induktor
  • zyrë
  • 333

Që nga viti 2004

Getwell Elektronikë (Huizhou) CO., LTD. është një Sino-së jashtme të përbashkët të ndërmarrjeve, u themelua në vitin 2004. Ne jemi duke na futur si një nga prodhuesit më të mirë profesional induktor në Kinë, e cila e specializuar në prodhim kit induktor, SMD induktor, Torusit spirale, Radial induktor Lead dhe Transformer frekuencë të lartë. Prodhimet tona janë të aplikuar gjerësisht në pushtet të konsumit, ndriçim, komunikimit, orkestrim, mjekësore, të sigurisë dhe energji të reja, fotovoltaike akuzuar grumbull, automobilave elektronike dhe fusha të tjera.

Produktet tona

Specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të Tregtisë unazë ngjyra, Tregtisë beaded, Tregtisë vertikale, Tregtisë trekëmbësh, Tregtisë patch, Tregtisë bar, mbështjellje zakonshme mode, transformatorëve frekuencë të lartë dhe komponentëve të tjerë magnetike.

Ne jemi të besuar

Të gjitha produktet e kompanisë ka kaluar certifikimin e prodhimit për mbrojtjen e mjedisit (RoHS, Reach,), sistemi i menaxhimit të kanë CE, CQC, ISO9001: 2015, QC080000, ISO14000, TS16949, etj

Në pamundësi për të punuar? ngrin kompjuteri juaj?

Ne do të ju ndihmojë të kthehet në work.Fast dhe cilësisht.