услуги

Нашата компанија има ефикасен систем за контрола на квалитет, брза испорака капацитет, добра услуга по продажбата!

за нас

Нашата компанија е во согласност со "квалитет прво, прв клиент, технички иновации, континуирано подобрување" бизнис филозофија да им служи на нашите клиенти.

  • фиксна производител индуктор
  • канцеларија
  • 333

Од 2004 година

Getwell електроника (Huizhou) ко., LTD. е кинеско-странски заедничко вложување претпријатија, е основана во 2004 година Ние сме ни воведување како еден од најдобрите професионални производител намотки во Кина, специјализирана за производство намотки комплет, СМД намотки, тороидален Калем, радијални Водач Индуктор и висока фреквенција трансформатор. Нашите производи се широко се применува за широка потрошувачка моќ, осветлување, комуникации, инструментација, медицински, безбедност и нова енергија, полнење фотоволтаични куп, автомобилската електроника и други области.

нашите производи

Специјализирана за производство на различни видови на боја прстен намотки, брадестиот намотки, вертикална намотки, статив намотки, печ намотки, бар намотки, заеднички калеми режим, висока фреквенција трансформатори и други магнетни компоненти.

Ние сме доверлив

Сите производи на компанијата има положено сертификација на производството на заштита на животната средина (RoHS, домет,), системот за управување имаат CE, CQC, ISO9001: 2015, QC080000, ISO14000, TS16949, итн

Не може да се работи? Вашиот компјутер замрзнува?

Ние ќе ви помогнеме да се вработите во work.Fast и квалитативно.